Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

Vasaros lieknėjimo stovykla

Vasaros lieknėjimo stovykla Vasaros lieknėjimo stovykla vyks liepos mėnesį 23-29 dienomis. Stovykla įsikurs gražiame gamtos kampelyje, sodyboje prie ežero kranto. Stovyklos metu sulieknėsite, išmoksite, kaip pačioms padailinti kūno linijas, sumažinti antsvorį, pagerinti sveikatą, klausysitės seminarų. Sužinosite savimasažo paslaptis ir išmoksite masažu pamaloninti mylimą žmogų. Pajusite pirties šilumą ir teikiamą jos naudą sveikatai. Kelionės metu po apylinkes išmoksite vaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis. Patirsite daug nepakartojamų akimirkų :)

Sodyba įsikūrusi tarp Trakų ir Lentvario, šalia Skaisčio ežero. Čia jus nustebins pamiškėje prigludęs senovinių sodybų ansamblis ir įspūdinga gamta. Stovyklautojos nakvos medinėse gryčiose, kurios išsidėstę prie pat Skaisčio ežero.

Dalyvių skaičius 10 – 20 žmonių. Daugiausia moterys, bet kviečiami ir vyrai.


Kas laukia stovykloje?

Pusryčiai, pietūs ir vakarienė
viskas pagal sveikatingumo tradicijas, sveikos mitybos ir gyvensenos specialistų rekomendacijas. Tinkamos mitybos teoriją Jums pateiksime praktiškai, taip kaip galima pritaikyti kasdieniame gyvenime.

Iškrovos diena.
Numesti svorį trukdo ir toksinais užsiteršęs organizmas. Tad stovykloje Jūsų lauks ir iškrovos diena, kurios metu gersime įvairių daržovių ir vaisių sultis bei valysime organizmą – tai vienas iš būdų išsaugoti dailias kūno linijas. Iškrovos diena pagelbės susitvarkyti ne tik su svoriu, bet ir su užkietėjusiais viduriais, išsekimu, spuogais, pilvo pūtimu, liežuvį apsitraukusiomis apnašomis, nemiga.

Pora kartų per dieną vyks raumenų tempimo ir gilaus kvėpavimo mankšta. Ji pagreitina visus organizmo apykaitos procesus. Stiprus pilvo įtraukimas ir išpūtimas masažuoja pilvo organus. Tai vienintelė technika, kuri stimuliuoja vidaus organus ir verčia juos dirbti efektyviau. Išnyksta maudimas pilvo apačioje, nebepučia pilvo, atsikratoma vidurių užkietėjimo bei virškinimo problemų. Gilus kvėpavimas didina deguonies koncentraciją kraujyje. Taip stiprinama imuninė sistema. Giliai kvėpuojant ir įtempiant raumenis reikiamoje vietoje tirpdomi riebalai (celiulitas). 


Kelis kartus per dieną vyks riebalų deginimo (fizinio aktyvumo) treniruotė (kai kurios treniruotės vyks vandenyje) su padidintu deguonies kiekio sunaudojimu, ji skatina riebalų deginimą. Pratimai atliekami nedideliu tempu naudojant bazinius aerobikos elementus. Šio užsiėmimo metu siekiama kvėpavimo sistemos stiprinimo, riebalų deginimo, kūno formavimo, nervinės sistemos sustiprinimo bei streso nuėmimo.  

Susitikimas su psichologe, paskaita, pabaigusioms „Lieknėjimo akademiją“ gilesnės asmeninės analizės apie vykdomą lieknėjimo planą, sėkmes ir nesėkmes, konsultacijos apie emocinį valgymą. Svorio augimas turi ne vieną fiziologinę priežastį, svorio augimas, alkis ir valgymas nėra kontroliuojami vien fiziologijos. Labai svarbūs yra ir psichosocialiniai veiksniai.
Kai kurie žmonės yra linkę valgyti tada, kai jaučia įtampą ar kitokį emocinį sujaudinimą, tai vadinama emociniu valgymu. Net 92 proc. „Lieknėjimo akademijoje“ dalyvavusių moterų buvo būdingas didesnis ar mažesnis emocinis valgymas. Pyktis, nuobodulys, depresija, vienatvė ir liūdesys, visa tai gali sukelti emocinio valgymo priepuolius. Kiti žmonės turi susiformavusius netinkamus valgymo įpročius, kurie jiems trukdo kontroliuoti savo svorį. Psichologė Giedrė Gutautė Klimienė aptars, kaip su tuo kovoti: kaip valdyti emocijas, kurios kelia norą valgyti, bei kaip įkvėpti sau stiprybės keisti nusistovėjusius neteisingus valgymo, bei judėjimo įpročius.

Šiaurietiško ėjimo pamoka – pažintinis pasivaikščiojimas po apylinkes. Jo metu tvirtėja raumenys, pramankštinami sąnariai, gerinamas širdies darbas. Ėjimas, atsispiriant lazdomis, įdarbina daugiau nei 90 proc. viso kūno raumenų, tačiau neapsunkina nugaros ir sąnarių. Šiaurietiškas ėjimas suteikia žvalumo, praskaidrina mintis ir pakelia nuotaiką. Šis ėjimo būdas gerokai efektyvesnis už įprastą vaikščiojimą be lazdų, nes išnaudojamos ne tik kojos, bet ir rankos bei viršutinė kūno dalis.

Procedūros pirtyje sušildo visą kūną, giliai esančius organus, kaulus ir sąnarius. Gausus prakaitavimas išvalys organizmą nuo nereikalingų medžiagų patekusių iš aplinkos. Pasivaikščiojimo po apylinkes metu mokysimės rišti vantas, kurias vėliau vakare ir panaudosime. Taip pat pirtyje išbandysime Lieknėjimo akademijos sukurtą pylingą bei įvairius iš senovės atėjusius grožio receptus. Prieš pirtį mokysimės gaminti įvairias grožio priemones kūnui ir plaukams.

Savimasažas padeda palaikyti odos ir raumenų tonusą, gerina audinių mitybą, malšina nuovargį ir skausmą. Masažas taikomas visoms lengvai pasiekiamoms kūno sritims – veidui, krūtinei, pilvui, pirštams, rankoms.

Masažo pamokėlė. Klasikinis masažas – tai plačiai paplitusi masažo rūšis, naudojama tiek gydymo, tiek profilaktikos tikslais. Jau nuo seno pastebėtas prisilietimo poveikis kūnui, kai žmogus instinktyviai suima ir trina skaudamą, įtemptą  vietą. Stovykloje vyks klasikinio masažo pamokėlės, kurių metu mokysitės, kaip masažo dėka sumažinti ar panaikinti skausmus, padėti artimam žmogui atsipalaiduoti ir pasijusti tarsi „devintame danguje“.

Datos:
2012 liepos 23 – 29d.

Kaina: 749 Lt


Į stovyklos kainą įskaičiuota:
Pusryčiai, pietūs ir vakarienė.
Nakvynė (du namukai prie ežero pakrantės, lovos bendroje erdvėje), kambariuose po 1,2,7.
Treniruotės vedamos „Lieknėjimo akademijos“ trenerių, įvairios pamokos, paskaitos, pirties procedūros.

Papildoma informacija:
Norinčios galės išsinuomoti atskirus kambarius (2-4 vietų) lietuvių liaudies stiliaus kaimo gryčiose. Šiuo atveju reiktų primokėti 80-110 Lt.
Už kilometro nuo mūsų stovyklos vyks vaikų stovykla „Verubė“ (jodinėjimo, buriavimo), kurios vadovai suteikia Lieknėjimo akademijos moterų vaikams 10 proc. nuolaidą;


Registracija:
Registracija telefonu 8 670 00393 sumokėjus 50 Lt avansą už vieną žmogų. Atsiskaityti galima pervedant pinigus į sąskaitą:

Lieknėjimo akademija
Verslo liudijimas Nr. XD354562-1
Lina Smaidrytė
AB „SEB bankas“
LT67 7044 0008 6261 7373
Prie pastabų/mokėjimo paskirties prirašykite savo vardą, pavardę ir kad mokate už "Savaitgalio stovyklą".
P.s. Persigalvojus vykti į stovyklą, sumokėtas avansas negrąžinamas likus mėnesiui iki stovyklos pradžios.


2012-05-22

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika