Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

Renkama vyrų grupė

Renkama vyrų grupė

Renkama nauja „Lieknėjimo akademijos“ vyrų grupė! Kviečiame registruotis!

Naujoji tik vyrams skirta „Lieknėjimo akademija“ startuos sausio 9 dieną. Renkama vakarinė grupė (nuo 19:00 val. vakaro iki 21:00 val.).

Lieknėjimo programą vyrams sudaro sporto užsiėmimai, tai funkcinės ir riebalų deginimo treniruotės kartu su giluminio kvėpavimo pratimais (jie sukurti jogos-body flex pagrindu), pirties ir Pu-erh arbatos gėrimo ceremonijos, LPG masažas ir mitybos specialisto bei psichologės konsultacijos. Šis procedūrų kompleksas po dviejų savaičių atneša puikius rezultatus: sumažėja apimtys, pasiekiamas ilgalaikis efektas, atsikratoma kelių kilogramų svorio, o viso kūno apimtys susumavus sumažėja net iki 35 centimetrų, padaugėja energijos, atsiranda viso kūno lengvumas, gera nuotaika bei atsipalaidavimas.

Funkcinės  treniruotės – tai treniruotės, kurių metu atliekami pratimai, paruošiantys kūną aktyviai veiklai kasdieniniame gyvenime. Čia Jūs atsikratysite podarbinio streso, o pati treniruotė suteiks begalę teigiamų emocijų. Pagerės judesiai bei koordinaciją, o tai suteiks lengvumo atliekant kasdieniniame gyvenime pasitaikančius judesius lengvai ir saugiai, išvengiant traumų.

Raumenų tempimo ir gilaus kvėpavimo mankšta pagreitina visus organizmo apykaitos procesus. Stiprus pilvo įtraukimas ir išpūtimas masažuoja pilvo organus. Tai vienintelė technika, kuri stimuliuoja vidaus organus ir verčia juos dirbti efektyviau. Išnyksta maudimas pilvo apačioje, nebepučia pilvo, atsikratoma vidurių užkietėjimo bei virškinimo problemų. Gilus kvėpavimas didina deguonies koncentraciją kraujyje. Deguonis padeda pašalinti toksinus, greitina riebalų skilimą, stangrina ir atkuria jungiamąjį audinį, stiprina kraujagysles.

Riebalų deginimo treniruotėse mes ne tik mažiname riebalinį sluoksnį, bet kartu ir laviname visas žmogaus fizines ypatybes, būtinas sveikam kūnui ir judėjimui palaikyti.

Taip pat vyrai bus vaišinami ypatingų savybių turinčia „Pu Erh“ arbata. Pagal tradicinę kinų mediciną „Pu Erh“ arbata gerina žmogaus sveikatą, natūraliai valo organizmą, šalina riebalų perteklių, skatina lieknėjimą, stiprina imuninę sistemą, mažina cholesterolio kiekį kraujyje.

„Specialiai šiuolaikiniu tempu gyvenantiems žmonėms sukūrėme greitą ir natūralų būdą patobulinti savo figūrą, tai tarsi greita piliulė norintiems savo gyvenimą pakeisti čia ir dabar. Programoje naudojami seni, laiko patikrinti, bet ilgainiui užmiršti lieknėjimo metodai, nenaudojame jokių cheminių preparatų, viskas čia yra natūralu ir atėję iš gamtos“, – sakė viena iš programos kūrėjų, trenerė ir kineziterapeutė Agnė Samienė.

Išsamesnė informacija telefonu: 8 670 00393 arba el. paštu: info@lieknejimoakademija.lt2011-11-17

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika