Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

Paskaitų ciklas apie jogą, sveikatingumą ir savirealizaciją

Paskaitų ciklas apie jogą, sveikatingumą ir savirealizaciją

Keturis penktadienius iš eilės vilniečiai kviečiami į nemokamą paskaitų ciklą apie jogą, sveikatingumą ir savirealizaciją.

„Paskaitų tematika – šiuolaikinis žmogus, koks jis, su kokiomis problemomis susiduria, kokios laukia perspektyvos siekiant laimingo gyvenimo, kokie tobulinimosi būdai yra perspektyvūs ir kokie - ne. Atėjęs į paskaitas žmogus turės galimybes sugriauti savo iliuzijas, nusistovėjusį požiūrį į gyvenimą plačiąja prasme, išgirs alternatyvų požiūrį“, – sako paskaitų vedėjas, jogos instruktorius Mantas Sakalauskas.

Taip pat paskaitų lankytojai susipažins su mažai žinomu Lietuvoje jogos stiliumi Dana.

„Dana stiliui nėra analogų, jis aprėpia Indijos jogą, Kiniečių Ci-gun, Tai-chi, Ošo dinamines praktikas. Į kitus stilius jis panašus tik išoriškai. Dana stilius susiformavo analizuojant šiuolaikinį „vakarų“ žmogų, siekiant rasti veiksmingų būdų, kurie padėtų susigrąžinti prarastą gyvenimo džiaugsmą, išvaduotų nuo iliuzijų ir tuštybės“, – dėstė Mantas Sakalauskas.

Paskaitų ciklas dovanojamas visiems, besidomintiems joga, sveikatingumo ir savirealizacijos klausimais bei naujovėmis. Į paskaitas galima atvykti penktadieniais (lapkričio 25d., gruodžio 2d. 9d. ir 16d.), 18 val. adresu V. Grybo g. 7.

Paskaitų ciklo tvarkaraštis

11.25 / TAO ir HUM

Kaip mūmyse cirkuliuoja gyvybė? Kokius energijos virsmus pergyvename savyje? Kokie procesai vyksta gamtoje, mieste, valstybėje, žemėje? Kaip patyrimus ir žinias taikyti kasdienybėje?

12.02 / Astrologija Tian-Šan

Mūsų gyvenimą valdo atsitiktinumai, likimas, ar visgi žmogus yra nuspėjamas? Kaip susiję mūsų kūniški potyriai su jausmais ir poelgiais? Kokia žmogaus energetinė struktūra?

12.09 / Meridianinė žmogaus sistema

Apžvelgiama meridianinė žmogaus struktūra, aptariamas kiekvienas iš 12 pagrindinių meridianų.

12.16 / Charakterių diagnostika / Šeimos santykiai

Žmogaus charakterių ypatybių visuma. Kokiomis savybėmis pasižymi vyras ir moteris? Koks harmoningos šeimos receptas? Kokius etapus praeiname tarpusavio santykiuose? Kas yra vaikai ir kaip su jais elgtis?

 2011-11-29

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika