Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

Pasidžiaukim pasiekimais :)

Pasidžiaukim pasiekimais :)

Nors „Lieknėjimo akademijos“ statistika rodo, kad ryte užsiėmimus lankančios moterys dažniausiai apimtis sumažina daugiau nei vakarinės grupės moterys. Tačiau rugsėjo 5 dieną startavusi vakarinė grupė įrodė priešingai. Beveik visa vakarinė grupė sumažino daugiau apimčių už rytinę, o viena iš jų – Eglė ne tik apimtis sumažino 26 cm, bet ir numetė 5 kg.

Labai džiaugiamės Jumis ir visais šauniais rezultatais :)

„Dvi savaites, praleistos „Lieknėjimo akademijoje“, atrodo labai trumpas laikas, bet aš galiu pasidžiaugti numestais 5 kg, sumažintomis 26 cm kūno linijomis ir puikia savijauta. Rezultatai kalba patys už save. Gal Jums kyla klausimas kaip aš viso to pasiekiau. Tiesiog klausiausi visų pagalbininkų – psichologės, mitybos specialisto ir mūsų kuratorės Linos patarimų. Labai Jiems ačiū. Todėl raginu visas, jei tik nesate patenkintos savo dvasine ar fizine savijauta, apsilankykite „Lieknėjimo akademijoje“ ir atrasite sveiką spindesį akyse, gyvenimo džiaugsmą ir, žinoma, labai šaunius žmones“, – kalbėjo "Lieknėjimo akademijos" vakarinės grupės studentė Eglė V.2011-09-23

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika