Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

Naujos „Lieknėjimo akademijos“ grupės renkamos lapkričio 10 ir 24 dienomis

Naujos „Lieknėjimo akademijos“ grupės renkamos lapkričio 10 ir 24 dienomis

 

Norite sumažinti kūno apimtis ir atsikratyti nepageidaujamų riebaliukų, bet nežinote nuo ko pradėti, ar kokius užsiėmimus pasirinkti ... „Lieknėjimo akademija“ puiki pradžia! Šios programos dėka sumažinsite kūno apimtis, susipažinsite su „G7 SPORTAS“ komanda , išbandysite visas paslaugas ir, garantuojame - rasite tinkamiausią ir Jums maloniausią būdą pasiekti užsibrėžtų tikslų!

„Lieknėjimo akademijos“ dalyvės kasdien uoliai dirba, kartu su treneriais išbando vis naujus užsiėmimus ir treniruotes, laikosi mitybos rėžimo, puoselėja savo kūno grožį bei turtina save naujomis ir naudingomis žiniomis apie sveiką ir pilnavertę gyvenseną. Akademijos narės stebisi, kad šios programos ir kartu dirbančių specialistų dėka lieknėjimo procesas joms tikras atradimas - nesitikėjo, kad jis gali būti toks malonus, įdomus ir džiuginantis akivaizdžiais rezultatais ...

Kviečiame ir Jus prisijungti prie naujų „Lieknėjimo akademijos“ grupių lapkričio 3 ir 17 dienomis. Registracija:http://www.lieknejimoakademija.lt/registracija/

Primename, kad užsiregistravusiems į grupes lapkričio mėnesį, dovanosime sveikatingumo ir sporto klubo „G7 SPORTAS“  1 mėn. abonementą.


2014-11-04

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika