Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

Savaitgalio sporto stovykla: Jūsų kūnas Jums padėkos

Savaitgalio sporto stovykla: Jūsų kūnas Jums padėkos Mielosios kviečiame pabėgti iš miesto ir jaukioje sodyboje įdomiai ir smagiai praleisti savaitgalį.

Jūsų lauks trys smagios, visokeriopai sveikatai ir grožiui naudingos dienos. Pirmąją dieną pagilinsite žinias apie emocinį valgymą ir kovą su juo. Antroji diena dedikuota judėjimui - jūsų lauks giluminis kvėpavimas, riebalų deginimo treniruotės, vandens pramogos, ėjimo pamokos su šiaurietiškomis lazdomis ir pirties malonumai vakare. Trečioji diena skiriama poilsiui, tai iškrovos diena, kurios metu pažinsite savimasažo bei klasikinio masažo paslaptis, mankštinsitės vandenyje, įvaldysite naujas giluminio kvėpavimo technikas.

Sodyba kurioje įsikūrsime yra tarp Trakų ir Lentvario, šalia Skaisčio ežero, čia jus nustebins pamiškėje prigludęs senovinių sodybų ansamblis ir įspūdinga gamta. O nakvosime mes medinėse gryčiose prie pat Skaisčio ežero.


STOVYKLOJE JŪS:


Įgysite praktinių sveikatos stiprinimo žinių;
Išmoksite, kaip padailinti kūno linijas, sumažinti antsvorį;
Sužinosite savimasažo paslaptis;
Išmoksite masažu pamaloninti mylimą žmogų;
Pajusite pirties teikiamą naudą sveikatai;
Kelionės metu po apylinkes išmoksite vaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis;
Pasikrausite entuziazmo ir energijos;
Atrasite naujų bičiulių ir draugių;
Mėgausitės vandens pramogomis;
Pailsėsite ir pajausite malonumą būti gamtoje;SAVAITGALIO STOVYKLOS PROGRAMA:


Raumenų tempimo ir gilaus kvėpavimo mankštos
Riebalų deginimo (fizinio aktyvumo) treniruotės

Paskaitėlės apie mitybą
Viena iškrovos diena (daržovių diena)
Susitikimas su psichologe, praktiniai žaidimai, pabaigusioms„Lieknėjimo akademiją“ gilesnės asmeninės analizės apie vykdomą lieknėjimo planą, sėkmes ir nesėkmes, konsultacijos apie emocinį valgymą
Šiaurietiško ėjimo pamoka
Vantų ryšimo pamokėlė
Procedūros pirtyje
Grožio pamokėlės pirtyje ir po pirties "Senosios grožio puoselėjimo tradicijos"

Savimasažas
Masažo pamokėlė


Plačiau apie stovyklos programos sudedamasias dalis:

Raumenų tempimo ir gilaus kvėpavimo mankšta
pagreitina visus organizmo apykaitos procesus. Stiprus pilvo įtraukimas ir išpūtimas masažuoja pilvo organus. Tai vienintelė technika, kuri stimuliuoja vidaus organus ir verčia juos dirbti efektyviau. Išnyksta maudimas pilvo apačioje, nebepučia pilvo, atsikratoma vidurių užkietėjimo bei virškinimo problemų. Gilus kvėpavimas didina deguonies koncentraciją kraujyje. Taip stiprinama imuninė sistema. Giliai kvėpuojant ir įtempiant raumenis reikiamoje vietoje tirpdomi riebalai (celiulitas).  

Riebalų deginimo (fizinio aktyvumo) treniruotė
su padidintu deguonies kiekio sunaudojimu skatina riebalų deginimą. Pratimai atliekami nedideliu tempu naudojant bazinius aerobikos elementus. Šio užsiėmimo metu siekiama kvėpavimo sistemos stiprinimo, riebalų deginimo, kūno formavimo, nervinės sistemos sustiprinimo bei streso nuėmimo.  

Susitikimas su psichologe, paskaita, pabaigusioms „Lieknėjimo akademiją“ gilesnės asmeninės analizės apie vykdomą lieknėjimo planą, sėkmes ir nesėkmes, konsultacijos apie emocinį valgymą. Svorio augimas turi ne vieną fiziologinę priežastį, svorio augimas, alkis ir valgymas nėra kontroliuojami vien fiziologijos. Labai svarbūs yra ir psichosocialiniai veiksniai.
Kai kurie žmonės yra linkę valgyti tada, kai jaučia įtampą ar kitokį emocinį sujaudinimą, tai vadinama emociniu valgymu. Net 92 proc. „Lieknėjimo akademijoje“ dalyvavusių moterų buvo būdingas didesnis ar mažesnis emocinis valgymas. Pyktis, nuobodulys, depresija, vienatvė ir liūdesys, visa tai gali sukelti emocinio valgymo priepuolius. Kiti žmonės turi susiformavusius netinkamus valgymo įpročius, kurie jiems trukdo kontroliuoti savo svorį. Psichologė Giedrė Gutautė Klimienė aptars, kaip su tuo kovoti: kaip valdyti emocijas, kurios kelia norą valgyti, bei kaip įkvėpti sau stiprybės keisti nusistovėjusius neteisingus valgymo, bei judėjimo įpročius.

Šiaurietiško ėjimo pamoka – pažintinis pasivaikščiojimas po apylinkes. Jo metu tvirtėja raumenys, pramankštinami sąnariai, gerinamas širdies darbas. Ėjimas, atsispiriant lazdomis, įdarbina daugiau nei 90 proc. viso kūno raumenų, tačiau neapsunkina nugaros ir sąnarių. Šiaurietiškas ėjimas suteikia žvalumo, praskaidrina mintis ir pakelia nuotaiką. Šis ėjimo būdas gerokai efektyvesnis už įprastą vaikščiojimą be lazdų, nes išnaudojamos ne tik kojos, bet ir rankos bei viršutinė kūno dalis.

Procedūros pirtyje sušildo visą kūną, giliai esančius organus, kaulus ir sąnarius. Gausus prakaitavimas išvalo organizmą nuo nereikalingų medžiagų patekusių iš aplinkos. Pasivaikščiojimo po apylinkes metu mokysimės rišti vantas, kuria vėliau vakare panaudosime.

Savimasažas padeda palaikyti odos ir raumenų tonusą, gerina audinių mitybą, malšina nuovargį ir skausmą. Masažas taikomas visoms lengvai pasiekiamoms kūno sritims – veidui, krūtinei, pilvui, pirštams, rankoms.

Masažo pamokėlė. Klasikinis masažas – tai plačiai paplitusi masažo rūšis, naudojama tiek gydymo, tiek profilaktikos tikslais. Jau nuo seno pastebėtas prisilietimo poveikis kūnui, kai žmogus instinktyviai suima ir trina skaudamą, įtemptą  vietą. Stovykloje vyks klasikinio masažo pamokėlės, kurių metu mokysitės, kaip masažo dėka sumažinti ar panaikinti skausmus, padėti artimam žmogui atsipalaiduoti ir pasijusti tarsi „devintame danguje“.

Datos:
2012 rugpjūčio 24 – 26d.

Kaina: 333 Lt


Į stovyklos kainą įskaičiuota:
Pusryčiai, pietūs ir vakarienė pagal sveikatingumo tradicijas, sveikos mitybos ir gyvensenos specialistų rekomendacijas
Nakvynė (du namukai prie ežero pakrantės, lovos bendroje erdvėje)
Treniruotės vedamos „Lieknėjimo akademijos“ trenerių, įvairios pamokos, paskaitos, pirties procedūros

Papildoma informacija:
Norinčios galės išsinuomoti atskirus kambarius 2-4 vietų kambariuose lietuvių liaudies stiliaus kaimo gryčiose. Šiuo atveju reiktų primokėti 80-110 Lt.
Už kilometro nuo mūsų stovyklos vyks vaikų stovykla „Verubė“ (jodinėjimo, buriavimo), kurios vadovai suteikia Lieknėjimo akademijos moterų vaikams 10 proc. nuolaidą;


Registracija:
Registracija sumokėjus 50 Lt avansą už vieną žmogų. Atsiskaityti galima pervedant pinigus į sąskaitą:

Lieknėjimo akademija
Verslo liudijimas Nr. XD354562-3
Lina Smaidrytė
AB „SEB bankas“
LT67 7044 0008 6261 7373
Prie pastabų/mokėjimo paskirties prirašykite savo vardą, pavardę ir kad mokate už "Savaitgalio stovyklą".
P.s. Persigalvojus vykti į stovyklą, sumokėtas avansas negrąžinamas likus mėnesiui iki stovyklos pradžios.Turite klausimų? Klauskite tel. 867000393

2012-08-06

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika