Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

Nauji metai - nauja ir tobula TU!

Nauji metai - nauja ir tobula TU!

Naujuosius 2015 metus pasitik su naujais tikslais ir ryžtu jų siekti! Jau sausio 5 ir vasario 2 dienomis renkamos naujos lieknėjančiųjų grupės!

Vienas iš daugelio naujiesiems metams išsikeltų tiksų - sveika ir aktyvi gyvensena, sportas ir kūno linijų tobulinimas? Bet nežinote, nuo ko pradėti? Mes, „Lieknėjimo akademijos“ komanda kartu su profesionaliais sveikatingumo ir sporto klubo „G7 SPORTAS“ treneriais, turime Jums puikų ir efektyvų, kaskart naują ir skatinantį nesustoti ir veikti būdą - dviejų savaičių apimčių mažinimo programa - „Lieknėjimo akademija“

„Lieknėjimo akademija“- efektyvi 14 dienų apimčių mažinimo programa. Įvairių, programą sudarančių, sveikatingumo ir sporto klubo „G7 SPORTAS“ profesionalių specialistų vedamų užsiėmimų ir pamokų dėka, čia lieknėjimas tampa malonumu, o akivaizdūs ir aplinkinių susižavėjimą bei pavydą keliantys rezutatai, skatina nesustoti ir tobulomis kūno linijomis džiaugtis visus metus!

„Lieknėjimo akademija“ – tai unikali dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, kurią sudaro:

•Fiziniai pratimai (riebalų deginimo treniruotės su instruktore, treniruotės su asmeniniu treneriu);
•Giluminio kvėpavimo užsiėmimai su instruktore;
•Liekninamieji – stangrinamieji LPG masažai;
•Pirties procedūros;
•Paskaita apie sveiką ir subalansuotą mitybą;
•Valomoji gardžių ir sveikų žaliųjų kokteilių dieta „Detoksikacinė diena“ (3 žalieji kokteiliai, šviežiai spaustos sultys, šarminis vanduo);
•Liekninamosios arbatos gėrimo ceremonijos;

„Lieknėjimo akademijos“ programos kainos:

 

  • Rytinė grupė   - 101 Eur / 348,73 Lt;
  • Vakarinė grupė  - 112 Eur / 386,71 Lt. 

 

Šis kompleksas per labai trumpą laiką padeda padailinti kūno linijas ir įgauti norimą formą, sumažinti kūno svorį ir ugdo sveiko bei pilnavertiško gyvenimo įpročius. Net nepastebėsite, kaip lieknėjimo procesas Jums taps malonumu, tiesiog kasdienybe! O pasiekti rezultatai ir Jūsų ryžtas taps užkrečiamu pavyzdžiu aplinkiniams! Skatins nesustoti ir kartu su „G7 SPORTAS“ specialistų komanda siekti užsibrėžtų tikslų.

Užsiregistravusiems į grupes sausio mėnesį, papildomai dovanosime sveikatingumo ir sporto klubo „G7 SPORTAS“ vieno mėnesio narystę! 

Kviečiame prisijungti ir registruotis: http://www.lieknejimoakademija.lt/registracija/

 Juk lieknėjimas – ne venos dienos dieta, o sveikų įpročių sinergija – gyvenimo būdas!2014-12-30

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika