Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

Meilės dieną papuošk raudoną suknelę savo tobulomis kūno linijomis!

Meilės dieną papuošk raudoną suknelę savo tobulomis kūno linijomis!

Vasario 2 –ąją dieną apimčių mažinimo programa „Lieknėjimo akademija“  renka naujas rytines ir vakarines lieknėjančiųjų grupes, tad nieko nelaukite, mielosios, ir atsiduokite į mūsų profesionalų rankas.

Intensyvi 14 dienų kūno linijų tobulinimo progama garantuos jums maloniai džiuginantį ir aplinkinių susižavėjimą bei pavydą skatinantį, Jūsų pastangomis, užsispyrimu ir valia, pasiektą rezultatą – sveiką ir gražų kūną, teisingas mintis ir naujus subalansuoto ir aktyvaus gyvenimo įpročius. Pasibaigus programai neleisime Jums sustoti ir tobulinti rezultatus bei siekti išsikeltus tikslus skatinsime sportuojant sveikatingumo ir sporto klube „G7 SPORTAS“. Kiekvienai programos dalyvei padovanosime sporto klubo narystę!

Registruokitės į rytines ir vakarines lieknėjančiųjų grupes jau DABAR:

 http://www.lieknejimoakademija.lt/registracija/ 

  Rytinės grupės dalyvės rezultatų siekia vasario 2 - 13 d., I  - V nuo 9 val. iki 11 val.

  Vakarinės grupės dalyvės kūno linijas tobulina vasario 2 - 13 d., I  - V nuo 18 val. iki 20 val.

„Lieknėjimo akademija“ – tai unikali dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, kurią sudaro:

•Fiziniai pratimai (riebalų deginimo treniruotės su instruktore, treniruotės su asmeniniu treneriu);
•Giluminio kvėpavimo užsiėmimai su instruktore;
•Liekninamieji – stangrinamieji LPG masažai;
•Pirties procedūros;
•Paskaita apie sveiką ir subalansuotą mitybą;
•Valomoji gardžių ir sveikų žaliųjų kokteilių dieta „Detoksikacinė diena“ (3 žalieji kokteiliai, šviežiai spaustos sultys, šarminis vanduo);
•Liekninamosios arbatos gėrimo ceremonijos;

Šis kompleksas per labai trumpą laiką padeda padailinti kūno linijas ir įgauti norimą formą, sumažinti kūno svorį ir ugdo sveiko bei pilnavertiško gyvenimo įpročius. Net nepastebėsite, kaip lieknėjimo procesas Jums taps malonumu, tiesiog kasdienybe! O pasiekti rezultatai ir Jūsų ryžtas taps užkrečiamu pavyzdžiu aplinkiniams! Skatins nesustoti ir kartu su „G7 SPORTAS“ specialistų komanda siekti užsibrėžtų tikslų. 

 2015-01-26

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika