Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

Liekninančių drabužių kolekcija „Imk ir lieknėk“

Liekninančių drabužių kolekcija „Imk ir lieknėk“ Pristatome liekninančių drabužių kolekciją "Imk ir lieknėk". Kolekcijos drabužiai pasiūti iš naujo itin veiksmingo technoaudinio, kuris, lyg antroji oda, idealiai prisitaiko prie kiekvieno kūno ir užtikrina komfortą. Drabužiai formuoja figūrą ir slopina celiulito, su kuriuo susiduria beveik 90 proc. moterų, sukeltus pažeidimus. Tai naujovė kūno linijų tobulinimo srityje, kuri nereikalauja keisti įprasto gyvenimo ritmo. Fizinio aktyvumo laikotarpiu skatina odos mikrocirkuliaciją, todėl odos ląstelėms teikiama daugiau deguonies ir greičiau deginami riebalai.

Audinio dėka odos būklė pagerėja jau per 10 dienų, o 6 savaites netenkama 2,5 cm.

Audinys yra itin lengvas, plonytis, tačiau nepersišviečia. Jis pralaidus orui, sugeria prakaitą ir leidžia odai natūraliai kvėpuoti, nevaržo judesių, nespaudžia ir nepraranda formos ilgą laiką. Šis audinys glotnus ir malonus liesti, atsparus aktyviojo chloro poveikiui. Bandymai parodė, kad audinio atsparumo klasė yra 5 (aukščiausia), jis saugo nuo UV spindulių (UPF +50) ir nepraranda savo savybių net ir po 100 skalbimo ciklų!

Drabužiams gaminti naudojamas naujos kartos pluoštas ir natūralus kaučiukas. Audinyje esančios mikrokapsulės jį praturtina natūraliomis aktyviosiomis sudedamosiomis medžiagomis: kofeinu, retinoliu, riebiosiomis rūgštimis, alijošiumi ir vitaminu E.

Klinikinių bandymų rezultatai parodė, kad šis audinys itin veiksmingai slopina celiulitą ir šalina riebalus. Bandymų rezultatus patvirtina ir Bio Basic Europe (Milanas) dermatologų ir kosmetologų įvertinimai. Atlikus dermatologinius bandymus, audinys buvo klasifikuotas kaip produktas, kuris lieknina figūrą, glotnina odą, nedirgina ir slopina patinimus.

56-ias diena buvo atliekamas tyrimas, kuriame dalyvavo dvidešimt 18-60 moterų. Kasdien po 8-ias valandas vilkėjusių liekninančius drabužius. Tyrimo dalyvės nenaudoje jokių kremų, žolelių, masažų ir kt. procedūrų. Gauti rezultatai parodė, kad audinys slopina celiulitą ir mažina riebalinį audinį.

Tyrimo rezultatai parodė:
Šlaunų ir klubų apimtis sumažėjo iki 2,5 cm,
Apelsino žievelės efektas sunyko 75 proc.
Oda tapo stangresnė 85 proc.
Mikrocirkuliacija pagerėjo 80 proc. atvejų.


Nanotechnologijų dėka audinys:
Atsparus (nesiplaušuojantis) nuo oro poveikio
Ilgai išlaiko savo formą ir savybes
Nesusitraukia
Greitai pasiekiami rezultatai
Plonas, bet nepersišviečiantis audinys
Nėra suprakaitavimo jausmo

Daugiau informacijos tel. 867000393 ir el. paštu info@lieknejimoakademija.lt2013-02-06

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika