Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

„Lieknėjimo akademija“ dienoraštis: II - oji diena.

„Lieknėjimo akademija“ dienoraštis: II - oji diena. „Lieknėjimo akademija“ dienoraštis: II - oji diena.

Šį vėsų antradienio rytą akademijos nares šilta ir nuoširdžia šypsena pasitiko Jogos mokytoja Irma. Mokytoja atskleidė Jogos mankštos paslaptis, mokė kaip lavinti kūną ir jo lankstumą, kaip pasiekti ramybės ir asipalaidavimo būsenas, įsiklausyti į savo kūno poreikius ir išlaisvinti mintis. Po užsiėmimo programos dalyvių laukė liekninamosios arbatos ceremonija bei kūno pilingo ir šveitimo procedūros pirtyje. Na ir, žinoma, nepamirškime sveikų ir gardžių pusryčių, kuriais kiekvieną rytą, po visų užsiėmimų, mėgautis kviečia sveikatingumo ir sporto klubo „G7 SPORTAS“ personalas! 

Akademijos dalyvės slapta šnabždėjosi ir juokavo, kad šiandien tikra malonumų diena - joga, pirties procedūros, ypatingoji arbata, gardūs pusryčiai ir plačios bei nuoširdžios specialistų šypsenos - ko daugiau reikia puikiai dienos pradžiai..? „Pasirodo, lieknėjimas gali būti tikras malonumas!“, - džiaugėsi „Lieknėjimo akademijos“ narės.

Atrasti šiuos lieknėjimo malonumus raginame ir Jus, prisijunkite prie naujų grupių spalio 20 ir lapkričio 3 dienomis! Registruokitės:http://www.lieknejimoakademija.lt/registracija/


2014-10-07

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika