Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

Gruodio 3d. kviečiame į seminarą „Psichologinės storėjimo priežastys – kaip jas kontroliuoti?“

Gruodio 3d. kviečiame į seminarą „Psichologinės storėjimo priežastys – kaip jas kontroliuoti?“

Svorio augimas, alkis ir valgymas nėra kontroliuojami vien fiziologijos. Labai svarbūs yra ir psichosocialiniai veiksniai.

Kai kurie žmonės yra linkę valgyti tada, kai jaučia įtampą ar kitokį emocinį sujaudinimą, tai vadinama emociniu valgymu. Net 92 proc. „Lieknėjimo akademijoje“ dalyvavusių moterų buvo būdingas didesnis ar mažesnis emocinis valgymas. Pyktis, nuobodulys, depresija, vienatvė ir liūdesys, visa tai gali sukelti emocinio valgymo priepuolius.

Kiti žmonės turi susiformavusius netinkamus valgymo įpročius, kurie jiems trukdo kontroliuoti savo svorį. Be šių, egzistuoja ir kiti psichologiniai veiksniai – tokie kaip klaidingi įsitikinimai ir pan., dėl kurių kontroliuoti savo svorį tampa pernelyg sunku. 

Iš esmės, psichologinės storėjimo priežastys turi labai didelę įtaką storėjimui. Suradus kelius, kaip jas kontroliuoti – svorio metimas ir kontrolė jums nebeatrodys tokie sudėtingi.

Gruodžio 3 dieną, 14 val. "Lieknėjimo akademijos" organizuojamame seminare patyrusi psichologė, dirbanti su lieknėjančiomis moterimis, Giedrė Gutautė Klimienė aptars, kaip valdyti emocijas, kurios kelia norą valgyti, kaip aptikti ir keisti savo klaidingus įsitikinimus, bei kaip įkvėpti sau stiprybės keisti nusistovėjusius neteisingus valgymo, bei judėjimo įpročius.

Seminaro kaina 60 Lt.

Kviečiame registruotis telefonu 867000393 arba el. pastu info@lieknėjimoakademija.lt

 2011-11-17

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika