Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

Giluminio - diafragminio kvėpavimo technika

Giluminio - diafragminio kvėpavimo technika

Giluminis kvėpavimas, dar kitaip vadinamas diafragminiu kvėpavimu, tačiau visuomenėje jis geriausiai žinomas kaip Body Flex. Diafragminį kvėpavimą galima skirstyti į keletą etapų. BodyFlex kvėpavimas iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti paprastas, bet reikia įdėti pastangų, kad iš tiesų būtų kvėpuojama taisyklingai. Jei kvėpavimo technika nėra taisyklinga, tai lieknėjimo rezultatai gali būti mažesni. Tad geriausia giluminio kvėpavimo išmokti kartu su treneriu.

Atsistokite tarsi ruošdamasi prisėsti, nugara tiesi, kojos – pečių plotyje, šiek tiek sulenktos. Delnai pora centimetrų virš kelių. Patogiai įsitaisykite.

1 etapas. Iškvėpimas
Lūpas sudėkite „dūdele“ (lyg norėtumėte sušvilpti) ir neskubant pro burną iškvėpkite visą plaučiuose užsistovėjusį orą.

2 etapas. Įkvėpimas
Kai jūsų plaučiai jau yra tušti, sučiaupkite lūpas ir pro nosį greitai ir stipriai įkvėpkite pripildydami visus plaučius. Kai oras yra traukiamas į plaučius girdimas garsas primena švokštimą.

3 etapas. Iškvėpimas
Pajutus, kad daugiau įkvėpti neįmanoma, kilstelkite galvą, sučiaupkite lūpas tarsi paskirstydami vazeliną, tada staigiai iškvėpkite per burną visą plaučiuose esantį orą. Oras iš plaučių turi tarsi išauti ir gali pasigirsti garsas panašus į „pach“.

4. etapas. Pilvo įtraukimas
Dabar kvėpavimą sulaikykite ir pradžioje tarsi įtraukite pilvą, vėliau kelkite aukštyn ir diafragmą. Pilvas turi tarsi prilipti prie šonkaulių. Diafragmos pakėlimas stimuliuoja ir masažuoja vidaus organus, gerina kraujotaką. Tokioje padėtyje pasistenkite išbūti mažiausiai 8 sekundes. Vėliau būtent per šį etapą bus atliekami visi raumenų tempimo - izometriniai pratimai.

5. etapas. Įkvėpimas ir atsipalaidavimas
Praėjus 8 sekundėms giliai įkvėpkite pro nosį, tuo pat metu atpalaiduokite pilvo raumenis. Šis įkvėpimas turėtų būti garsus, nes kūno viduje oru užsipildo buvęs vakuumas. Gali pasigirsti tarsi švokštimas.

2013-03-12

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika