Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

VAKARINĖ „lieknėjančiųjų“ grupė dailinti kūno linijas kviečia jau nuo grudžio 8 dienos!

VAKARINĖ „lieknėjančiųjų“ grupė dailinti kūno linijas kviečia jau nuo grudžio 8 dienos!

Dalinamės džiugiomis žiniomis - Jūs labai norėjote, o mes pasistengėme, kad Jūsų norai išsipildytų!

Jau nuo gruodžio 8 dienos raginame prisijungti ir dailinti savo kūno linijas, ugdyti sveiko ir subalansuoto gyvenimo įpročius, padedant profesionaliai sveikatingumo ir sporto klubo „G7 SPORTAS“ specialistų komandai. Kiekvieną dieną - dvi savaites,  nuo 18 val. Jūsų laukia įvairių, įdomių užsiėmimų ir treniruočių, pamokų bei procedūrų programa, padėsianti Jums ne tik pasiekti užsibrėžtų tikslų, ugdyti valią, bet, svarbiausia, leisianti atrasti lieknėjimo proceso malonumus.

„Lieknėjimo akademijos“ projekto dalyviai uoliai dirba ir mokosi taisyklingai kvėpuoti kartu su profesionaliu instruktoriumi giluminio kvėpavimo (Body Flex) užsiėmimuose, lieja prakaitą ir degina blogąsias kalorijas riebalų deginimo treniruotėse, kartu su asmeniniu treneriu susipažįsta su treniruoklių salės erdvėmis ir treniruokliais, ugdo valią, atsipalaiduoja, mokosi įsiklausyti į savo kūno poreikius Jogos užsiėmimuose. Mėgaujasi pirties procedūrų malonumais, liekninamosios arbatos ceremonijomis. Stangrina kūną LPG masažų dėka. Taip pat, atranda valgymo malonumą, mėgaudamiesi pilnaverte, sveika ir subalansuota mityba. Išbando detoksikacinę žaliųjų kokteilių dietą - suvokdami, kad maistas - ne narkotikas ir ne priklausomybė, o sveikas, lengvas ir skanus kasdienybės ritualas.

Atraskite visus šiuos malonumus ir Jūs, mėgaukitės ne tik pačiu lieknėjimo procesu, bet ir akivaizdžiais, akis džiuginančiais, aplinkinių pavydą bei susidomėjimą skatinančiais rezutatais.

O sustoti Jums neleis ir motyvuos itin vertinga ir naudinga DOVANA - sveikatingumo ir sporto klubo „G7 SPORTAS“ neribota narystė.

 Registracija: http://www.lieknejimoakademija.lt/registraci ja/2014-11-06

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika