Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

Atsiliepimų skyrelis apie Lieknėjimo akademiją - vėl pasipildė!

Atsiliepimų skyrelis apie Lieknėjimo akademiją - vėl pasipildė! Pasipildė atsiliepimų skyrelis apie Lieknėjimo akademiją! Ačiū visiems rašiusiems, o pas mus nebuvusius kviečiam paskaityti ir gal netgi prisijungti :)


Lieknėjimo akadamija atitiko visus mano lūkesčius, kai kuriuos ir pranoko. Labai patiko įvairi programa, patiko, kad jokie patarimai nebuvo primygtinai siūlomi. Patiko protingai sudėliota sporto-paskaitų programa. Patiko užsiėmimų atmosfera, arbatos pertraukėlės, pirtis ir "pylingas". Lieknėjimo akademija buvo puikus draugiškas stumtelėjimas į priekį, po užsiėmimų vėl pradėjau sportuoti, tikiuosi, kad ilgam :) Viename iš punktų reikėjo nurodyti, kas nepatiko. Tikrai nesugalvoju nei vieno dalyko, kad ir kaip norėčiau padėti jums tobulėti. Lina, Rasa, ačiū Jums labai!!
 
Eglė

 
***
Lieknėjimo akademija viršijo mano lūkesčius, po pirmos treniruotės su didžiaisiais kamuoliais, maniau, čia tik vaikų žaidimas ir didelių rezultatų aš asmeniškai nepasieksiu, bet kasdien lankydama giluminio kvėpavimo užsiėmimus pastebėjau, kad po jų tikrai norisi mažiau valgyti, o antros dalies treniruotės yra ne tik linksmos, bet ir efektyvios. Kelis kartus iš ryto jutau pieno rūgštį raumenyse, bet po treniruotės jie išsivaikščiodavo ir aš vėl tapdavau energinga. Buvo smagu, kai patikrinęs namų darbų sąsiuvinį, mitybos specialistas pagyrė mano pastangas derinti ir reguliuoti mitybą. O matavimosi diena išvis pribloškė, per 2 savaites nutirpę 4 kg, to tikrai nesitikėjau, bet likau labai patenkinta savo pastangomis, na, o be Lieknėjimo akademijos užsiėmimų ir seminarų viena to tikrai nebūčiau pasiekusi. Nuoširdžiai dėkoju, jums mielieji, kad esate ir kad sėkmingai pakeitėte mano gyvenimą į teigiamą pusę.

 
***
Man patiko Lieknėjimo akademija, dėl to, kad tai yra unikalus, profesionalus ir atidus požiūris į klientą. Labai vertinu, kad akademija nesivaiko greitų finansinių rezultatų, o visų pirma kuria komfortą savo klientams. Akademijos vadovė Lina, kuria jaukią, emocionaliai patogią ir ramią nuotaiką. Bendravimas yra nuostabus.
Dėkui ir linkiu didelės sėkmės.


Daugiau atsiliepimų apie lieknėjimą rasite čia >>>

2013-10-28

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika