Lieknejimo akademija

"Lieknėjimo akademija" - tai dviejų savaičių apimčių mažinimo programa, čia lieknėjimas tampa malonia procedūra. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.

15% nuolaida „Lieknėjimo akademijos“ apimčių mažinimo programos kursui

15% nuolaida „Lieknėjimo akademijos“ apimčių mažinimo programos kursui

Pasveikinkime pavasarį plačiomis šypsenomis, drąsiai žvelgdamos į veidrodį ir gėrėdamosis savimi!

„Lieknėjimo akademija“ kovo 31 – balandžio 15 dienomis renka naujas rytines (9 - 11 val.) ir vakarines (18 - 20 val.) grupes. Taip pat, taikome 15 % nuolaidą apimčių mažinimo kursui!

Registruokitės jau šiandien:

 http://www.lieknejimoakademija.lt/registracija/

Tai ideali proga paruošti savo kūną artėjančiam šiltajam sezonui ir šįkart net ir margosios Velykų šventės ir gardžiojo stalo nuodėmės bus nebaisios, nes kartu su profesionalia „G7 SPORTAS“ komanda dirbsite preš šventes ir „išpirksite nuodėmes“ po jų! O kad Jūsų ryžtas ir motyvacija nedingtų, pasibaigus apimčių mažinimo programai Jus toliau pakviesime sportuoti sveikatingumo ir sporto klube „G7 SPORTAS“ nemokamai!

Gražiosios mūsų skaitytojos, kraukite savo sportinius krepšius, nepamirškite puikios nuotaikos, didelio ryžto ir susitinkame jau kovo 31 dieną!2015-03-16

Komentarai:« Grįžti į naujienas
nemokama lankomumo statistika